משלוחים והחזרות

אנחנו בוייבז עושים הכל על מנת שתקבלו את השלט שלכם במהירות ובאיכות הגבוהה ביותר ועושים על מנת שכל מה שישאר לכם זה לתלות ולהיהנות מהתוצאה הסופית. השלט שלכם עובר בדיקות תקינות ואיכות ונארז באופן המיטבי טרם שליחתו אליכם. 

מרגע קבלת ההזמנה אנחנו נספק אליכם את השלט תוך 10-15 ימי עסקים. בשלטי חוץ זמן הייצור ואספקה ארוך יותר וידרשו עד 22 ימי עסקים. למיקומים מרוחקים ידרשו עוד שני ימי עסקים לטובת אספקה. 

נזק במשלוח \ שלט לא תקין 

במידה וקיבלתם שלט שבור, לא תקין אנא צרו איתנו קשר במייל support@vibez-neon.com תוך 24 שעות. אנא צרפו תמונות ווידאו על מנת שנוכל לבחון ולטפל באופן המהיר ביותר בכל מקרה. 

אנו ממליצים לפתוח את חבילת Vibez Neon שלך עם קבלת המשלוח. במקרה שהשלט שלך ניזוק במהלך ההעברה, Vibez Neon תדאג לספק פתרון. יש לדווח על נזק תוך 14 ימים ממועד מסירת השלט Vibez Neon שלך כדי להיות זכאי להחלפה. נזק או תקלות שדווחו לאחר פרק זמן זה יפעלו בהתאם למדיניות ההחזרות וההחזרים הכללית שלנו ולא יכוסו במסגרת האחריות. הערה: תאריך המשלוח הוא תאריך המסירה של השליח, שניתן למצוא על ידי ביצוע ההנחיות בדוא"ל המעקב שלך.

אחריות 

מוצרי Vibez Neon פנימיים וחיצוניים כוללים אחריות של 24 חודשים המכסה רכיבים חשמליים בשימוש מתאים. אנא שימו לב כי שלטים פנימיים אינם מתאימים לשימוש בחוץ או בכל מקום בו הם עלולים להירטב. שימוש לא הולם יבטל את האחריות. 

 Vibez Neon אינה נושאת באחריות לנזקים ו\או ליקויים הנגרמו בעקבות התקנה לא תקינה. 

אם במקרה הבלתי סביר שהשלט שלך חווה תקלה, נבקש תמונות וסרטונים למטרות אבחון וייתכן שנדרוש לשלוח אלינו את השלט להחלפה או תיקון.

במידה ובוצעו שינויים בחיווטי החשמל ו\או רכיבים שסופקו על ידינו, ההחלטה בדבר כיסוי האחריות תהיה נתונה נתון לשיקול דעתנו הבלעדי. 


החזרות 

אם סוכם על החזרה, שימו לב כי עליכם להחזיר את המוצר הפגום במצבו המקורי עם כל אריזתו המקורית. יש להחזיר את הפריט הפגום לבדיקה על ידי Vibez Neon תוך 14 יום מרגע קבלת המוצר.

אם הוסכם על החלפה, Vibez Neon תשתדל לייצר ולשלוח את המוצר החלופי אליכם בהקדם האפשרי. אם סוכם על החזר מלא או חלקי, Vibez Neon תודיע לך מתי אתה יכול לצפות לקבל את ההחזר.

אנחנו ב- Vibez Neon מחויבים לאיכות ושירות מעולים, ותמיד זמינים לתמוך, לייעץ ולסייע בכל שאלה או בעיה, כדי להבטיח את שביעות רצונכם המלאה.

Contact Us

Do you have any other question?